Niedziela 25 lipca br. w Kościele w Polsce jako - Dzień solidarności z poszkodowanymi w powodziach i nawałnicach w Europie.

Apel Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski ws. Dnia solidarności z poszkodowanymi w nawałnicach w Polsce, Niemczech, Belgii i Holandii.

W niedzielę Msza Św. na cmentarzu.

Tradycyjnie w okresie wakacji na naszym cmentarzu parafialnym odprawiana jest Msza Święta za zmarłych. W tym roku Msza Św. na cmentarzu będzie celebrowana 18 lipca o godzinie 10.

Zbliża się uroczystość beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego oraz s. Róży Marii Czackiej

Uroczystość beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Czackiej odbędzie się 12 września o godz. 12:00 w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie-Wilanowie.

Życzenia Przewodniczącego Episkopatu z okazji zakończenia roku szkolnego

Z okazji zakończenia roku szkolnego, chciałbym podziękować w imieniu Konferencji Episkopatu Polski wszystkim nauczycielom i wychowawcom za ich pracę, a w szczególności za wysiłek wkładany w nauczanie zdalne i hybrydowe podczas pandemii. Uczniom, ich rodzicom i opiekunom dziękuję za wytrwałość i cierpliwość w dostosowywaniu się do nowych warunków nauki.