Intencje Mszy św.

20.05.2024r. – 26.05.2024r.

Poniedziałek  20.05.2024r., Święto Matki Bożej Matki Kościoła

Godz.   7.00 – Śp.++ Władysława Zapiór i syna Wiesława w rocznicę śmierci.

Godz.   10.00 – 1. W 80 rocznicę powstania kapliczki w Wojakowej Dolnej. Śp.+ Fundatorów i ich dzieci oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla uczestników nabożeństw majowych. Intencja od właścicieli.

2. Śp.+ Janinę Kura w 7 dzień po śmierci.

Godz. 17.00 – 1. Śp.++ Piotra i Helenę Goryl w 7 rocznicę śmierci Piotra.

2. Śp.++ zmarłych z rodziny Zelków.

Wtorek  21.05.2024r., godz. 6.30

1. Śp.++ Pelagię i Józefa Figiel.

2. Dziękczynno – błagalna w 2 rocznicę ślubu Katarzyny i Roberta. W podziękowaniu za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę matki Bożej Wojakowskiej w dalszym życiu.

Godz. 18.00 – Śp.++ Michalinę i Wilhelma Górniak.

Środa  22.05.2024r., godz. 6.30

1.Dziękczynno – błagalna w 19 rocznicę święceń kapłańskich ks. Dariusza Piechnika. W podziękowaniu za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Wojakowskiej na dalsze lata kapłańskiego posługiwania.

2.Śp.+ Stanisława Turek w 18 śmierci, z intencji rodziny Piwowarów.

Godz. 18.00 – 1. Śp.++ Marię i Jana Smaga.

2. Śp.++ Marcina Krawczyk i Bronisława Różak.

Czwartek - 23.05.2024r., godz. 6.30

1. Śp.++ Bernardyna Filipek oraz jego rodziców i rodzeństwo.

2. Dziękczynno – błagalna w 80 rocznicę urodzin Teresy. W podziękowaniu za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę MB Wojakowskiej na dalsze lata życia. Z intencji córki z rodziną.

Godz. 18.00 – Dziękczynno – błagalna w intencji Zofii z okazji 90 rocznicę urodzin. W podziękowaniu za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia. Z intencji córki z rodziną.

Piątek - 24.05.2024r., godz. 6.30

1. Śp.+ Karola Figiel w 25 rocznicę śmierci.

2. Dziękczynno – błagalna w 80 rocznicę urodzin Teresy. W podziękowaniu za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę MB Wojakowskiej na dalsze lata życia. Z intencji wnuczek z rodzinami.

Godz. 18.00 – Śp.++ Walerię, Michała i Józefa Figiel.

Sobota - 25.05.2024r., godz. 6.30

1. Dziękczynno – błagalna w 19 rocznicę ślubu Anny i Karola. W podziękowaniu za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę matki Bożej Wojakowskiej dla całej rodziny.

2. O Boże Błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla Nadii w 1 rocznicę urodzin. Z intencji rodziców.

3. Dziękczynno – błagalna w 50 rocznicę ślubu Izabeli i Stanisława. W podziękowaniu za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę matki Bożej Wojakowskiej w dalszym życiu.

Godz. 18.00 – Dziękczynno – błagalna w 20 rocznicę święceń kapłańskich ks. Janusza Stachonia. W podziękowaniu za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Wojakowskiej na dalsze lata kapłańskiego posługiwania. Intencja od rodziców i rodzeństwa.

Niedziela  - 26.05.2024r.

Godz.   7.00 – 1. Msza św. dziękczynno -  błagalna w 18 rocznicę urodzin Kamila Fitrzyka. W podziękowaniu za dar życia i otrzymane łaski oraz z prośbą o Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wojakowskiej i Dary Ducha św. w dorosłym życiu. Z intencji rodziców i rodzeństwa.

2. Za Parafian.

Godz.   9.00 –  Śp.+ Feliksa Szwidra w 5 rocznicę śmierci, z intencji żony.

Godz. 11.00 – 1. Za wstawiennictwem MB Wojakowskiej, z prośbą o Boże Błogosławieństwo i zdrowie dla Mirosława Maciaś w 50 rocznicę urodzin oraz dla mamy Marii w Dniu Matki, z intencji rodziców i rodzeństwa.

2. Śp.+ Marię Hełmecką z okazji Dnia Matki. Z intencji dzieci.

Godz. 15.00 – Msza św. poświęcenia i nadania Sztandaru Szkole Podstawowej w Wojakowej

Poza parafią przez cały tydzień będą sprawowane Msze św. za śp.+ Helenę Tokarską, śp.+ Stefana Uryga i śp.+ Władysława Karpiela oraz kolejne Msze św. gregoriańskie za śp.+ Marię Pasionek i od jutra Msze św. gregoriańskie za śp.+ Stanisława Augustyna.