Ważne wydarzenie w historii nasze parafii

Nasz Ksiądz Proboszcz Józef Nowak przechodzi na kapłańską emeryturę. Przez 36 lat mogliśmy korzystać z daru pięknego kapłaństwa. Takim kapłaństwem jest dla nas kapłaństwo Księdza  Proboszcza Józefa  Nowaka. Byliśmy i jesteśmy dumni z Twojej posługi wśród nas. Pozostawiłeś po sobie obraz prawdziwego ojca parafii. Pragniemy, abyś pozostał nadal w naszej parafialnej rodzinie. Dla nas parafian, to niełatwy czas. I chociaż smutek wkradł się do naszych serc , to Św. Paweł radzi nam: „ W każdym położeniu dziękujcie, taka jest bowiem wola Boża w Jezusie Chrystusie względem was”

W niedzielę -  14 sierpnia na Mszy Świętej o godzinie 9 odbędzie się  w naszej parafii uroczyste wprowadzenie nowego pasterza naszej parafii – Ks. Marka Gała. Życzymy Księdzu Proboszczowi życzliwości ludzkich serc, oraz wszelkiego dobra na lata pracy w naszej parafii. Maryja – Matka kapłanów niech otacza Cię płaszczem swojej matczynej opieki. Niech Dobry Bóg dodaje Księdzu  sił potrzebnych w prowadzeniu nas  do zbawienia. Szczęść Boże na każdy dzień!