Ogłoszenia..

XI Niedziela Zwykła

16 czerwca 2024 roku

Informacje duszpasterskie

1.Dziś w naszej diecezji przeżywamy po raz kolejny Diecezjalne Święto Rodziny, oraz 25 rocznicę pobytu św. Jana Pawła i kanonizacji św. Kingi. Główne uroczystości odbywają się w Starym Sączu.

2. W naszym kościele Msze św. dzisiaj będą o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i po południu o godz. 16.00.

3. Trwa miesiąc czerwiec, dlatego zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które są odprawiane w naszym kościele codziennie po Mszach św., a dziś po Mszy św. o godz. 16.00.

4. W Liturgii nadchodzącego tygodnia będziemy obchodzić: w poniedziałek wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika; a w piątek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.

5. Wszystkim solenizantom tego tygodnia, a także małżonkom przeżywającym jubileusze i rocznice swego małżeństwa składamy serdeczne życzenia wszelkich potrzebnych łask i Bożego Błogosławieństwa.

6. Okazja do spowiedzi przed zakończeniem roku szkolnego codziennie rano od godz. 6.00 do 6.30., oraz po południu w środę od godz. 17.00.

7. Msza św. na zakończenie Roku Szkolnego będzie w piątek o godz. 8.30.

Serdecznie zapraszamy dzieci, nauczycieli i rodziców.

8. Zachęcamy do nabywania katolickiej prasy.