RÓŻANIEC DO GRANIC NIEBA W WOJAKOWEJ

1.11.2020r. - w Uroczystość Wszystkich Świętych - rozpoczynamy w naszej parafii akcję Różaniec do Granic Nieba. Nasza parafia włącza się tym samym w ogólnopolską akcję modlitewną.

Codzienna modlitwa różańcowa - w rodzinach lub wspólnie z kapłanami w kościele parafialnym - w intencji wynagradzającej Panu Bogu za grzechy zabijania dzieci nienarodzonych oraz profanacje świątyń i miejsc świętych w naszej Ojczyźnie, które miały miejsce w ostatnim tygodniu.

Czas trwania akcji: od 1.11.2020 do 8.11.2020

Godzina wspólnej modliwy: 20.00

Wspólny symbol: zapalona poświęcona świeca (poświęcenie będzie codziennie podczas nabożeństwa w kościele). Ostatniego dnia umieścimy zapaloną świecę w oknie naszych domów na znak, że nasza rodzina brała udział w modlitwie.

W kościele codziennie będzie możliwość spowiedzi i przyjęcia Komunii świętej - aby móc zyskać odpust zupełny.

Zachecamy gorąco do tej wspólnej tygodniowej modlitwy!

Szczegóły akcji i materiały do pobrania: www.rozaniecdogranic.pl