Polska Pod Krzyżem – nocna Droga Krzyżowa z poruszającymi świadectwami wiernych.

50 tys. osób wzięło udział w nocnej Drodze Krzyżowej na lotnisku Włocławek-Kruszyn. Uczestnicy akcji „Polska pod Krzyżem” mieli ze sobą tysiące świec. Poruszające były świadectwa pielgrzymów, którzy mierzyli się w życiu m.in. z chorobami i śmiercią bliskich.

Zmarł śp. Ks. Stanisław Nowak – emerytowany proboszcz parafii Kąty

W dniu 4 września 2019 roku zmarł śp. Ks. Stanisław Nowak – emerytowany proboszcz parafii Kąty. Wprowadzenie ciała śp. Księdza Stanisława do kościoła parafialnego w Kątach w czwartek (5 września) o godz. 17.00. Msza święta pogrzebowa w kościele parafialnym w Kątach w piątek (6 września) o godz. 13.00, po której ciało Zmarłego zostanie złożone na miejscowym cmentarzu.

Zdjęcia z PPT na Jasną Górę

Droga naszych dzielnych pielgrzymów z Tarnowa do Częstochowy. (zdjęcia przesłał Stasiu Kulig)

Adoracja Najświętszego Sakramentu

W środę 28.08.2019r w kościele naszej parafii będzie prowadzona całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Adoracja rozpocznie się po mszy porannej o 6,30 a zakończy mszą wieczorną o godzinie 18.

Pielgrzymi już na półmetku

Ponad 30 osobowa grupa pielgrzymów z naszej parafii dzielnie zdąża do Tronu Matki Boskiej Częstochowskiej . Dzisiaj naszych pielgrzymów odwiedziła delegacja z Wojakowej z Księdzem proboszczem na czele. Z naszej parafii do Częstochowy dzielnie pielgrzymuję ponad 30 osób. Nasi pielgrzymi idą głównie w grupie 6.

Parafia Wojakowa - żegna Ks. Jana

W niedzielę 18 sierpnia nastąpiło oficjalne pożegnanie Księdza Jana. Po trzech latach bycia wśród nas Ksiądz Jan opuścił naszą parafię i dalej będzie sprawował posługę kapłańską w Jodłowej. Podziękowania, życzenia, kwiaty i łzy popłynęły od dzieci, młodzieży, dorosłych i różnych grup parafialnych działających w naszej parafii.