Wakacje z Bogiem – Oaza parafialna ministrantów i DSM

W dniach od 23 lipca do 30 lipca 41 osobowa grupa dzieci z naszej parafii przebywała na oazie w  Zakopanem – Cyrhla. Codziennie była odmawiana modlitwa w pokojach, czytane Pisma Święte, Msza Św.  w różnych miejscach Zakopanego. O  godzinie 20 uczestnicy oazy gromadzili się na apelu.

W czasie oazy były organizowane wyjścia w góry.  Dzieci miały okazję zobaczyć wiele atrakcyjnych miejsc w Zakopanem i okolicy. Wspaniała atmosfera oazy pomogła dzieciom dostrzec piękno bardzo szeroko rozumiane – to piękno zewnętrzne, które odkrywamy w przyrodzie, i to piękno wewnętrzne, piękno drugiego człowieka, którego spotykamy podczas wspólnego spędzenia czasu.  W  klimacie modlitwy i pięknej przyrody  łatwiej też dostrzec  piękno Pana Boga.

Wyrażamy wdzięczność  Ks. Janowi za zorganizowanie oazy. Dziękujemy serdecznie Ks. Janowi i Paniom za opiekę nad dziećmi w czasie oazy. Bóg zapłać  wszystkim, którzy w różny sposób wsparli  wyjazd dzieci  na oazę.