W niedzielę 1 sierpnia 2021r pomagamy Ani Klimek z Tworkowej

Miała swoje marzenia jak każda moda dziewczyna w tym wieku. Uczyła się w technikum w Zespołu Szkół w Czchowie.  Była bardzo dobrą uczennicą. Za bardzo dobre wyniki w nauce  otrzymała Stypendium  Prezesa Rady Ministrów. W klasie maturalnej zaczęły się już poważniejsze  problemy zdrowotne Ani, ale jej stan zdrowia pozwolił jeszcze na zdanie egzaminu maturalnego.  W roku 2009 lekarze diagnozują  chorobę – stwardnienie rozsiane.  A później – jak sama Ania pisze wszystko posypało się jak domek z kart…… i lata walki  z chorobą.  Spróbujmy w niedzielę ten „domek” marzeń Ani odbudować.

W najbliższą niedzielę w naszej parafii rodzice Ani Klimek i rodzina po Mszach Św. będą zbierać datki do puszek na koszty  leczenia związane z przeszczepem komórek macierzystych i rehabilitacją.  Przeszczep oraz  leczenie  środkami farmakologicznymi  i długa rehabilitacja dają nadzieje  na powstrzymanie postępu choroby. Koszty związane z tymi zabiegami są bardzo wysokie.

„Po latach walki z chorobą marzę tylko o jednym – zatrzymać jej postęp, nie pozwolić, by zabrała jeszcze więcej, zamknęła w czterech ścianach, przykuła do łóżka. Ten apel stał się moją ostatnią szansą i, choć trudno jest zwracać się o pomoc, nie mam innego wyjścia. Nie chcę zrezygnować z walki o swoje zdrowie, nie mogę się poddać” – Ania Klimek 

Więcej o prowadzonej akcji  i możliwości pomocy  na stronie https://www.siepomaga.pl/anna-klimek

Pomóżmy Ani  Klimek !!!  Człowiek tyle jest wart, ile może dać drugiemu człowiekowi” – św. Jan Paweł II.