Ciąg dalszy ogłoszeń

4.  Wszystkim solenizantom tego tygodnia, a także małżonkom przeżywającym jubileusze i rocznice swego małżeństwa składamy serdeczne życzenia wszelkich potrzebnych łask i Bożego Błogosławieństwa.

5.     W środę będziemy obchodzić „Dzień Judaizmu w Kościele katolickim w Polsce”.

6.     W czwartek rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

7.     Do poprowadzenia Różańca w czwartek o godz. 16.30, prosimy Różę P. Aliny Wielgusiak z Wojakowej.

8.     W piątek na godz. 17.00 zapraszamy kandydatów przed bierzmowaniem z klas VIII, na Mszę św. i spotkanie.

9.     Zachęcamy do nabywania katolickiej prasy.

10.                       W przyszłą niedzielę 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a w poniedziałek 22 stycznia - Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich w naszych codziennych modlitwach.

11.                       W następną niedzielę o godz. 17.00 na plebanii odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej. Serdecznie zapraszamy.

12.                        Dziś zakończenie  wizyty duszpasterskiej zwanej „Kolędą”. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za miłe przyjęcie i wszelką gościnność.  Jeżeli jakiś dom został pominięty albo rodzina nie była obecna podczas kolędy, a ma życzenie przyjąć błogosławieństwo to prosimy o zgłoszenie w zakrystii lub na plebani.